Війна в нашій країні триває вже більше 7 місяців. Протягом літа і на початку вересня часто лунали скарги від наших клієнтів про стрімке погіршення зору. А ось і відповідь на це питання.

Університет Нейменгейма організував дослідження з несподіваними результатами. Фахівці з'ясували ще одну причину різкої втрати зору. Виявилося, що людина бачить набагато гірше в стресових ситуаціях. Виходячи з цього, вчені вважають закономірним - чим більше стресів, тим більше проблем із зором.

В дослідженні брали участь молоді люди. Їх поділили на три групи. Добровольцям по черзі показували зелене і червоне світло. Коли показували червоний колір, в цей момент піддослідних били напругою струму, який викликав у випробовуваних стрес.

В рамках наступного етапу добровольцям демонстрували квадрат з лініями. Суть в тому, що молоді люди повинні були побудувати лінії так, щоб вони перетиналися. Якщо лінія потрапляла на синю смугу, людей знову били струмом, як би караючи їх за неправильні кроки і викликаючи стрес.

Результати дослідження показали, що під час стресів добровольці погано бачили лінії, які потрібно було перебудувати.

Комплексну очну діагностику та найсучасніші види лікування зору - все це ви можете отримати у мережі «Оптика 1.0», яка має понад 25-річний досвід ефективної допомоги у боротьбі за нормальний зір!

«Оптика 1.0» - ми зробимо все можливе, аби захистити Ваш зір!