У мережі «Оптика 1.0» застосований інноваційний ефективний метод з видалення катаракти! Тисячі пацієнтів, які страждають від небезпечної недуги, тепер і в Сумах отримали шанс долучитися до кращих досягнень світової офтальмології.

Як відомо, хірургія катаракти, як і будь-яка інша операція, не позбавлена ​​побічних ризиків. Одним з таких загрозливих чинників може виявитися високий або нестабільний внутрішньоочний тиск під час проведення операції. Чим же небезпечна така ситуація?

Високий внутрішньоочний тиск (ВВТ), що спостерігається в ході операційного втручання, може супроводжуватися:

  • Пошкодженням рогівки
  • Порушенням роботи зорового нерва аж до ішемії
  • Руйнівним впливом на сітківку ока
  • Виникненням додаткових ризиків для пацієнтів з прогресуючою глаукомою

Якщо ж під час операції у пацієнта відбувається коливання внутрішньоочного тиску, то це також тягне за собою серйозні негативні наслідки:

  • Це може стати причиною макулярного набряку, який протягом багатьох місяців буде ускладнювати нормальну роботу зорової системи
  • Можливі й такі ускладнення, як розрив задньої капсули очного яблука, що загрожує виникненням безлічі зорових проблем

Іншими словами, підтримка оптимального тиску в очному яблуці в рамках операційних дій – фундамент успішного фіналу і безболісно го перебігу операції з видалення катаракти.

На щастя, міжнародна медична компанія Alcon зі штаб-квартирою в Форт-Уерт (штат Техас, США) розробила унікальний метод утримання контролю над внутрішньоочним тиском в ході операції, і втіленням цієї технології став апарат CENTURION.

Свою високу ефективність апарат CENTURION в черговий раз довів під час проведення серії хірургічних операцій з видалення катаракти, проведених в Центрі Зору мережі «Оптика 1.0» (м.Суми, Козацький Вал, 2). Всі пацієнти, які брали участь в операційних заходах, не тільки отримали бажаний результат, але і виявилися надійно захищеними від можливих негативних наслідків.

Слід особливо підкреслити, що хірургічну бригаду очолював заслужений лікар України, один з провідних мікрохірургів країни, Михайло Ковтун.

За плечима Михайла Івановича Ковтуна –  десятки тисяч хірургічних операцій, більш ніж 30-річний досвід по лікуванню катаракти.

Всі операції з видалення катаракти проходили в спеціалізованому операційному приміщенні, яке є предметом гордості Центру Зору мережі «Оптика 1.0». Операційний кабінет оснащений найсучаснішим медичним обладнанням. При цьому особливої ​​уваги заслуговує вентиляційна система, що забезпечує подачу повітря, очищеного від будь-яких пилових домішок. Ця обставина має надзвичайно важливе значення, оскільки забезпечує відмінну стерильність, необхідну при проведенні такого роду хірургічних операцій.

Як зазначив директор мережі «Оптика 1.0» Юрій Глущенко, операції з видалення катаракти з використанням апарату CENTURION, відтепер стануть частиною загальної стратегії компанії по боротьбі з небезпечним недугом. В результаті застосування новітніх технологій ці операції стали не тільки ще більш ефективними, але і значно менш ризикованими.

Новітня міжнародна практика боротьби з небезпечним для глядачів недугою стала реальністю!